Blog posts about "Lauritz.com"

Realised prices "Lauritz.com "

Fransk kirkestage samt væglampet
Fransk kirkestage af forgyldt bronze med tre lysarme udsmykket med blomster samt en porcelænsblomst. H. 42, B. 30 cm. Vægstage med tre lysarme udsmykket med blomster, H. 27, B. 22, D. 20 cm. (2) Lauritz.com
Lambert-Antoine Claessens 1762-1830 og Francesco Panini 1745-1812 m.fl. (3)
Lambert-Antoine Claessens efter Rembrandt og Francesco Panini radering. Endvidere reproduktion. Alle fremstår med syrepletter/fugtpletter. Største rammemål: 84x100 cm. (3) Lauritz.com
Helge Cardell cd. Landskab
Helge Cardell 1902-1972. Landskab. Sign. Helge Cardell. Olie på lærred.39 x 46 cm. (60 x 65) cm. Lauritz.com
Ring i 18K guld. Björn Weckström, Lapponia, Finland
Ring i 18K guld med guldmalm. Björn Weckström, Lapponia, Finland. Ringstr. ca 16,5 mm/52. Vikt ca 8,8 gr. Lauritz.com
Solton rytmeboks, model MS3. Enkelte ridser. lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Solton rytmeboks, model MS3. Enkelte ridser. lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Lauritz.com
Lauritz.com has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Lauritz.com