Objects "Lauritz.com"

Blog posts about "Lauritz.com"

Realised prices "Lauritz.com "

Sæt på 12 spyd af pletsølv, 1900-tallet
Sæt på 12 spyd af pletsølv med dyremotiver. Stemplede LP L. 28 cm. Lauritz.com
Märklin. Mini tog og bygninger
Märklin. Mini tog og bygninger, heraf bl.a. tre lokomotiver og skinnerengøringsvogn Lauritz.com
Lego. To æsker, nr 853 samt 854. (2)
Lego. To æsker, nr 853 samt 854. Æske nr 853 mangler hjul. (2) Lauritz.com
Fire-pers. sofa, sort læder, dansk møbelproducent
Fire-pers. sofa med ben af teaktræ, løse hynder med dunfyld, betrukket med sort patineret læder, H. 73 B. 245 sædehøjde 45 cm. Dansk møbelproducent. Fremstår med alders- og brugspræg. Lauritz.com
Frimærkesamlinger
"Danmarkssamling o/*/** i Stender album. Pænt besat fra tofarvede og bogtryk. Nogle postfærge og reklamepar.\nGrønland 1938-87 o/*/** med Amerikanerserie ubrugt og nogle Danmark Befriet overtryk ubrugt. senere komplet i hovednumre.\nSider med Færøerne, Årsmappe 1975-76. Danske årsmapper 1974-87.\nMindre Samlinger fra Englend, Holland, Irland og Norge alt i Stenderalbum stemplet. " Lauritz.com

Find address and telephone number to Lauritz.com