Objects "Auktionsverket.se"

Blog posts about "Auktionsverket.se"

Realised prices "Auktionsverket.se "

Pall
PALL, 1900-talets andra hälft, snurrbar, baker tyg, sitthöjd ca 36 cm Auktionsverket.se
Gunnar Svenson
GUNNAR SVENSON (1892-1977),\nBlomsterstilleben med kinesiskt figurin, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 65x81 cm Auktionsverket.se
Thure Wallner oljemålning
WALLNER, Thure (1888-1965): Lokatt slår vinterhare, signerad Th. Wallner, olja på duk, 64x80 cm Auktionsverket.se
Madeleine Pyk oljemålning
MADELEINE PYK (född 1934):"Dammsugaren", signerad M Pyk, olja på duk, ca 32x27 cm, oramad Auktionsverket.se
Alexander Pankow blandteknik
PANKOW, Alexander (samtida): Komposition, signerad och daterad -88, blandteknik, bladstorlek 50x65 cm; oramad Auktionsverket.se
Auktionsverket.se has 1 699 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auktionsverket.se