Stockholms Auktionsverk Online

Objects "Stockholms Auktionsverk Online"

Blog posts about "Stockholms Auktionsverk Online"

Realised prices "Stockholms Auktionsverk Online "

Hatthylla nyrenässans
HATTHYLLA, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålad, höjd ca 75, längd 100 cm Stockholms Auktionsverk Online
Bo-Åke Adamsson litografi
BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941): Golfare, signerad samt numrerad 180/260, litografi, passepartoutens innermått ca 75x51 cm Stockholms Auktionsverk Online
Scroll
KAKEMON, Kina Stockholms Auktionsverk Online
Astri ocb Evert Taube mappar
TAUBE, Astri och Evert: (2 mappar) Mapp:"6 grafiska blad av Astri och Evert Taube", signerade Astri Bergman-Taube, 6/280, serigrafier, bladstorlek 45x55,5 cm vardera; texter av Evert Taubeoramade samt Mapp: "Antibes", signerade och numrerade 8/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera Stockholms Auktionsverk Online
Stolar design Jacobsen
ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 8 st, Fritz Hansen, Danmark, 1996, benställning i krom, grön klädsel, etikettmärkta, sitthöjd ca 44 cm Stockholms Auktionsverk Online

Find address and telephone number to Stockholms Auktionsverk Online