Objects "Auktionsverket.se"

Blog posts about "Auktionsverket.se"

Realised prices "Auktionsverket.se "

Matgrupp ek
MATGRUPP, 5 dlr, ek, samtida, bestående av slagbord, 4 stolar, bordets höjd ca 77, 186x90, sitthöjd ca 46 cm Auktionsverket.se
Kate Spade, axelbandsväska i cremefärgat
KATE SPADE, axelbandsväska i cremefärgat matelasserat skinn med länkar i vitmetall, 26,5 x 45 x 13 cm, axelband 23 cm, tillhörande dustbag i original Auktionsverket.se
Matta rosenkelim
MATTA, rosenkelim, ca 414x214 cm Auktionsverket.se
Goya etsning och akvatint
FRANCISCO DE GOYA (Spanien, 1746-1828), Proverbios pl. 10: La mujer y el potro, que los dome otro, etsning och akvatint, 24,5x35 cm, sent avdrag på "wove" papper med vattenstämplar: Krönt cirkel samt årtalet 1970\nLITTERATUR: Harris 257 Auktionsverket.se
Skåp i gustaviansk stil
SKÅP Jämtland, 1800-talets slut, gustaviansk stil, dörrarna med dekor av romber, bemålat, höjd 96, 85x46 cm, nyckel finns Auktionsverket.se
Auktionsverket.se has 1 747 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auktionsverket.se