Stockholms Auktionsverk Online

Objects "Stockholms Auktionsverk Online"

Blog posts about "Stockholms Auktionsverk Online"

Realised prices "Stockholms Auktionsverk Online "

Bägare i silver
BÄGARE, 3 st., silver, 1700-tal, olika mästare, höjd 8, 9,5 och 10 cm Stockholms Auktionsverk Online
Golvlampa
GOLVLAMPA, troligen 1960-tal, för 2 skärmar, höjd 170 cm Stockholms Auktionsverk Online
Bror Hjorth skulptur
HJORTH , Bror (1894-1968): Sittande flicka med hund,\nsignerad och numrerad Bror Hjorth 19/85, konststen, höjd 26 cm Stockholms Auktionsverk Online
Salongsgrupp
SALONGSGRUPP, Karl-Johan stil, mahognyfanér, soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, 2 taburetter, klaffbord, soffans längd 227 cm Stockholms Auktionsverk Online
Kapphängare Spira Jonas Bohlin
KAPPHÄNGARE, "Spira", Jonas Bohlin, Jonas Bohlin Design AB, porslinsknoppar, höjd 208 cm Stockholms Auktionsverk Online

Find address and telephone number to Stockholms Auktionsverk Online