Stockholms Auktionsverk Online

Objects "Stockholms Auktionsverk Online"

Blog posts about "Stockholms Auktionsverk Online"

Realised prices "Stockholms Auktionsverk Online "

Orientmatta
ORIENTMATTA, Kashan, ca 406x297 cm Stockholms Auktionsverk Online
Bord 1800-tal
BORD på pelarfot, 1800-tal, fanérat i betsad björk, delvis svärtat, på hjultrissor, höjd 76 diameter 117 cm Stockholms Auktionsverk Online
Oblatskrin och kryddställ i tenn 17/1800-tal
OBLATSKRIN, 1700-tal, KRYDDSTÄLL, 1800-tal, tenn, höjd 5-10 cm Stockholms Auktionsverk Online
Laris Strunke oljemålning
LARIS STRUNKE (född 1931): Landskap, signerad L Strunke, akvarell, 39x56 cm Stockholms Auktionsverk Online
Sagamink
SAGAMINK, dampäls, körsnär Leif Olsson, Göteborg, helryckt, knäppning med hyskor, dolda fickor, stl 44 Stockholms Auktionsverk Online

Find address and telephone number to Stockholms Auktionsverk Online