Stockholms Auktionsverk Online

Objects "Stockholms Auktionsverk Online"

Blog posts about "Stockholms Auktionsverk Online"

Realised prices "Stockholms Auktionsverk Online "

Dolce & Gabbana pumps med öppen tå av patchwork
DOLCE & GABBANA, pumps av öppen tå med patchwork i flerfärgat blankt ormskinn, IT storlek 39, klackhöjd 9,5 cm Stockholms Auktionsverk Online
Jan Naliwajko skulptur
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Väggskulptur, signerad J. Naliwajko. plexiglas i guld och silver, 103x140 cm Stockholms Auktionsverk Online
Tallrikar Kina
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, diameter ca 23,5 cm Stockholms Auktionsverk Online
Skänkstop cylinderstop tenn
SKÄNKSTOP, CYLINDERSTOP, 1800-tal, tenn, cisselerad dekor, CYLINDERSTOPET, stämplat Gottlob Fridrich Baumann Hudikscall 1815, höjd ca 25 resp 20 cm Stockholms Auktionsverk Online
Petter Pettersson blyerts
PETTERSSON, Petter (född 1942): "Dockhuvud", signerad och daterad Petter Pettersson 22/11 1974, blyerts, bladmått 95x63 cm Stockholms Auktionsverk Online

Find address and telephone number to Stockholms Auktionsverk Online