Stockholms Auktionsverk Online

Objects "Stockholms Auktionsverk Online"

Blog posts about "Stockholms Auktionsverk Online"

Realised prices "Stockholms Auktionsverk Online "

Andy Warhol signerad affisch
WARHOL, Andy (1928-1987): "Torsos", signerad affisch, 150x99 cm Stockholms Auktionsverk Online
M Reverberi oljemålning
M REVERBERI (1900-tal), dam i hatt, signerad Reverberi, olja på duk, 40 x 32 cm Stockholms Auktionsverk Online
Orientmatta
ORIENTMATTA, ca 310x222 cm Stockholms Auktionsverk Online
Album med franska litografier ca 1870-80
INKLISTRADE LITOGRAFIER. Album med ca 130 st inklistrade och flertalet klippta franska litografier kolorerade au pochoir, ca 1870-80tal, mått ca 25x21 cm, hela bladet 38x28 cm. Mest satirer och karikatyrer.\nDekorerat klotband i original. Stockholms Auktionsverk Online

Find address and telephone number to Stockholms Auktionsverk Online