Objects "Auktionsverket.se"

Blog posts about "Auktionsverket.se"

Realised prices "Auktionsverket.se "

Alexander Vasilenko Green torso
ALEXANDER VASILENKO (född 1965), "Green torso", signerad, 173/240, serigrafi, bladmått 91x61 cm; oramad Auktionsverket.se
Martin Ålund olja
ÅLUND, Martin (född 1967): "Himlavagnen", signerad och daterad a tergo Martin Ålund 1990 Sthlm, olja på pannå, 30x18 cm Auktionsverket.se
József RIPPL-RÓNAI (1861-1927)
JOZSEF RIPPL-RÓNAI (Ungern, 1861-1927), Blue nude, signerad, grafiskt blad, 21x28 cm Auktionsverket.se
Lennart Rodhe akvarell
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, akvarell på papper, 79x56 cm, oramad Auktionsverket.se
Kista rotting
KISTA, samtida, rotting, höjd 46, 116x46 cm Auktionsverket.se
Auktionsverket.se has 2 065 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auktionsverket.se