Stockholms Auktionsverk Online

Objects "Stockholms Auktionsverk Online"

Blog posts about "Stockholms Auktionsverk Online"

Realised prices "Stockholms Auktionsverk Online "

Soffa Hemmakväll Carl Malmsten
SOFFA, FÅTÖLJ, design Carl Malmsten, "Hemmakväll", soffans längd 160 cm Stockholms Auktionsverk Online
Josefina Holmlund oljemålning
HOLMLUND, Josefina (1827-1905): Motiv från Sognefjorden, signerad J. Holmlund, olja på duk, 37x55 cm Stockholms Auktionsverk Online
Ljuskrona
LJUSKRONA, barockstil, mässing, höjd 32 cm Stockholms Auktionsverk Online
Hörnskåp sengustaviansk stil
HÖRNSKÅP, med stenskiva, sengustaviansk stil, mässingslister, mahogny, höjd 73, 52x74 cm, nyckel finns Stockholms Auktionsverk Online
Vaser skålar Stig Lindberg
VASER, 5 st, SKÅLAR, 3 st., Stig Lindberg, Gustavsberg, höjd 3-6 cm Stockholms Auktionsverk Online

Find address and telephone number to Stockholms Auktionsverk Online