Stockholms Auktionsverk Online

Objects "Stockholms Auktionsverk Online"

Blog posts about "Stockholms Auktionsverk Online"

Realised prices "Stockholms Auktionsverk Online "

Lyuben Dimanov färgetsning
LYUBEN DIMANOV (Bulgarien, född 1933): "Famme", signerad, daterad och numrerad L. Dimanov 1972, 2/75, färgetsning, bildmått 44,5x28cm Stockholms Auktionsverk Online
LUTA av Johan Jerner
LUTA, Sverige, etikettmärkt, Johan Jerner Stockholm, 1794, lönn i sidor och botten samt gran i locket, åtta plus sju strängar, senare canvasfodral medföljer Stockholms Auktionsverk Online
Pomona Red Top Amaryllis Rörstrand
TALLRIKAR, 6 djupa och 6 flata, Pomona, karott, Amaryllis, karott, Red Top, Rörstrand Stockholms Auktionsverk Online
Strajk design Thomas Jelinek
THOMAS JELINEK, sidobord, 1 par, "Strajk", IKEA, stålrör och vitt laminat, på hjul, höjd 56 cm Stockholms Auktionsverk Online
PUCCI, ärmlös klänning i svart draperad viskos
PUCCI, ärmlös klänning i svart draperad viskos broderad på pärlor, stavar och Swarovskikristaller på axlarna, IT storlek 44 Stockholms Auktionsverk Online

Find address and telephone number to Stockholms Auktionsverk Online