Västra Auktionsverket

Västra Auktionsverket in Jönköping has over 25 years experience in sales and valuations of both individual objects and entire household goods. Västra Auktionsverket conducts at least one auction each month via live online auctions, as well as two large quality auctions each year. Västra Auktionsverket puts great effort into placing their customer’s objects at a suitable auction to get the best price outcome from the sale.

Blog posts about "Västra Auktionsverket"

Realised prices "Västra Auktionsverket "

Toner Oki 5 St MC560
magenta, blå, gul\nMarknadsvärde 3000 SEK Västra Auktionsverket
David Teniers Art Antik Oljemålning
interiör från ölstuga, oljemålning duk, 72x50 Västra Auktionsverket
Kristallskål Boda Bertil Vallien Signerad
blåtonat underfång, 5 dessertskålar Staffordshire England, moccagods Rokokostil, plåtburk Solo Kaffe, träask med lock nagg, skål pressad kristall Västra Auktionsverket
Mössor Uppfront 5 St Olika Färger
Marknadsvärde 1200 SEK Västra Auktionsverket
Kastruller 18/1900 Tal
2 st i koppar, höjd 15, 12 Västra Auktionsverket
Västra Auktionsverket has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Västra Auktionsverket

Västra Auktionsverket
Barrsätragatan 22
556 26 Jönköping

mail@vastraauktionsverket.se