Västra Auktionsverket

Västra Auktionsverket in Jönköping has over 25 years experience in sales and valuations of both individual objects and entire household goods. Västra Auktionsverket conducts at least one auction each month via live online auctions, as well as two large quality auctions each year. Västra Auktionsverket puts great effort into placing their customer’s objects at a suitable auction to get the best price outcome from the sale.

Blog posts about "Västra Auktionsverket"

Realised prices "Västra Auktionsverket "

Julservis 7 Delar
målad dekor, karaff, 4 snapsglas samt ett par ljusstakar ena ljusstaken lagad Västra Auktionsverket
Ångmaskin Fleischmann Västtyskland 1950-Tal
plåt, ångpanna, ventiler, dynamo, samt kallsåg Wilesco, bruksslitage, höjd 35, bredd 34, längd 38 Västra Auktionsverket
Öronlappsfåtölj Swedese
med tillhörande fotpall, stoppad rosa klädsel Västra Auktionsverket
Orientalisk Matta 100x83
handknuten, röd och blå botten, medaljonger Västra Auktionsverket
Hörnvitrinskåp Gustaviansk Stil 1900-Talets Mitt
antikvitt, nedtill räfflade spegeldörrar, öppen mellandel, höjd 176, bredd 85 Västra Auktionsverket
Västra Auktionsverket has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Västra Auktionsverket

Västra Auktionsverket
Barrsätragatan 22
556 26 Jönköping

mail@vastraauktionsverket.se