• Belgium

Blog posts about "Auctions Van de Wiele"

Realised prices "Auctions Van de Wiele "

STREUVELS, Stijn – Tristan en Isolde, naar het oude volksboek herschreven
In-12°, 261 pp. Verschenen in de Elfenrei, bibliotheek voor sage en sprook. Kartonnage met bandversiering van P.A. Hofman. Enige editie van deze vertaling. Bijgevoegd: id. Het Duivelstuig, Jeugd. Gent, Plantyn, 1909. 67 pp, geniet. Fragmenten uit 'Open Lucht' gepubliceerd in de reeks: Flandria's novellen bibliotheek. + id. Jantje Verdure. Gent, Snoeck Ducaju en zoon, 1943. 132 pp. Fragment uit 'Dorpsgeheimen' gepubliceerd in de reeks Blauwe Snoeckjes, nr. 1, tweede reeks. Met ill. van Hélène van Coppenolle. Originele uitgeverskaft + zes herdrukken van verschillende titels bij Veen in Amsterdam. + André Demedts. Stijn Streuvels, 1984. (10 vol.) Auctions Van de Wiele
FLOETHE, Richard (ill.) - DE COSTER, Charles – The glorious adventures
4to, xv + 279 pp, English translation by Allan Ross Macdougall, pochoir color illustrations by Richard Floethe (1901-1988). Of this edition 1500 copies have been printed in Haarlem by Joh. Enschedé en zonen, the edition being designed by J. van Krimpen. This is copy n° 436, signed by Richard Floethe. Bound in full cloth, with gilt stamp, restoration at lower end of the spine, beautiful endpapers Auctions Van de Wiele
ROMMELAERE, Emile (1873-1961) ? Kalvariebergstraat, Brugge
Aquarel (26 x 39 cm) getekend rechts onder. Bijgevoegd: 'Godshuis de Pelicaan'. Tekening (31 x 24 cm) getekend rechts onder + 'Landelijk huis met tuin'. Tekening (24 x 31 cm) getekend links onder. Samen: 3 stuks Auctions Van de Wiele
GELLERT, Christian F. ? Fabelen en vertelsels, in Nederduitsche vaerzen gevolgd
GELLERT, Christian F. ? Fabelen en vertelsels, in Nederduitsche vaerzen gevolgd 3 vol. in-8°, [4], 166, [6] ; [2], 168, [4] ; [4], 155, [5] pp, gegraveerde titel, 3 ident. titelvignetten en 149 gravures op volle pagina door N. VAN DER MEER naar J. BUYS. Gebonden in half kalfsleder uit de tijd, ruggen met 5 nerven, hoekjes gedeukt. Eerste Nederlandse editie, vertaald uit het Duits. Volledige exemplaren zijn zeldzaam in STCN. Bijgevoegd: C.F. Gellerts fabelen en vertelsels in Nederduitsche vaerzen gevolgd. Amsteldam, bij de erven P. Meijer en G. Warnars, 1784. 3 dln. in 1 vol. kl. in-12°, [4], 124, [4], 132, 110, [2] pp, frontispice en 149 gegrav. platen. Gebonden in half groen marokijn, gladde rug, titel verguld (samen: 4 vol.)\nRef. Landwehr F105 en F108 Auctions Van de Wiele
CYPRIANUS
CYPRIANUS, Caecilius - PAMELIUS (ed.) ? Opera ... in tres tomos nunc primum distincta .. editio altera priori castigarior In-f°, [116], 607, [2] pp, grande marque d'imprimeur en bois sur la page de titre (2 cigognes volants, dont l'une soutient et nourrit l'autre, au centre de 4 médaillons représentant des scènes de piété filiale). Devise : "Honora patrem tuum et matrem tuam ut sis langaevus super terram". Mouillures, quelques galeries de vers (marg.) Rel. de l'époque en plein vélin, quelques restaurations, tranches bleues\nTweede editie van de werken van St. Cyprianus van Carthago met de nota's van Jacobus Pamelius. De eerste editie werd gedrukt te Antwerpen in 1568. Ref. Adams C-3165 ; Delalain, p. 66. "Jacob de Joigny van Pamele (Brugge 1536 - Mons 1587), lic. in de theologie, sinds 1561 kanunnik van de St.-Donaas- collegiale te Brugge was een geleerde verzamelaar van liturgica. Sinds 1571 was hij censor librorum; sinds 1572 één van de acht inquisiteurs door Brugge aan Alva voorgesteld" Auctions Van de Wiele
Auctions Van de Wiele has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auctions Van de Wiele