• Belgium

Blog posts about "Auctions Van de Wiele"

Realised prices "Auctions Van de Wiele "

ENSOR, James - Vie de Swedenborg. Douze linogravures de Jean-Jacques Gailliard
4°, 29 pp avec 12 linogravures. Couverture de l'éditeur. Exemplaire n° 55/150. Joint : Heliogravure E. Aubry, Bruxelles d'après Ensor Auctions Van de Wiele
NOMSZ. , Jan Mohammed, of de hervorming der Arabieren
In-8°, xxxvi, 182 ; 190 pp. Met portret van Mohammed (!) door J. Houbraken. Achterin het 2e dl. een 'bericht wegens de beeldtenis van Mohammed'. Scheur hersteld in de Franse titelpagina. Half kalfsleder met goudstempeling op de rug Auctions Van de Wiele
CURTIUS
CURTIUS, Cornelius ? Virorum illustrium ex ordine Eremitarum d'Augustini. Elogia cum singulorum expressis ad vivum iconibus In-4°, [16], 288 pp, beau recueil comprenant un titre gravé allégorique et 30 portraits de saints et ermites de l'ordre Saint-Augustin, gravés par Cornelis GALLE d'après Jacques Francquart. À part quelques mouillures marg. un très bel exemplaire. Reliure en plein vélin, à petits rabats, tranches bleues, titre en encre sur le dos\nRef. BCNI 8926 ; Funck 299 Auctions Van de Wiele
OST, Alfred - Vrome vrouw
Pentekening met waterverf op papier (27 x 23 cm), gekleefd up lubalin. Gesigneerd en gedateerd (30.5.1924) Auctions Van de Wiele
[CHILDREN BOOKS] LUCAS, Agnes – Puppenmütterchens Nähschule. Eine
2 vols. in-8°, 66 S., mit 8 farbigen Tafeln und 8 Schnittmustern. Farb. ill. OHLwd., 1 OHLwd.-Mappe. Bijgevoegd: Kinderpoezie bijeenverzameld door J.A. Van Dijk, met 12 gekleurde platen. Leiden, Noothoven van Goor, z.j. In-8°, ongenum. blz., versleten rode band. + Aus dem Kinderleben. 24 Bilder von Ludwig Richter. Bound in original cover. (together : 4 vols.) Auctions Van de Wiele
Auctions Van de Wiele has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auctions Van de Wiele