• Belgium

Blog posts about "Auctions Van de Wiele"

Realised prices "Auctions Van de Wiele "

[BIBLE] ARIAS MONTANUS (ed.) – Novum Testamentum Graece, cum Vulgata
[BIBLE] ARIAS MONTANUS (ed.) – Novum Testamentum Graece, cum Vulgata interpretatione Latini Graeci contextus lineis inserta 8vo, 371, [5] lvs, woodcut printer's device on title page. Beautiful woodcut initials. Marginal wormholes throughout the volume. Slightly foxed, on a few lvs. water stains. Bound in contemp. pigskin, wind blind-tooling, rubbed, a few wormholes, spine with raised bands, sprinkled edges Auctions Van de Wiele
[SCHERPENHEUVEL] – Notre Dame de Montaigu, renommée par Miracles et
[SCHERPENHEUVEL] – Notre Dame de Montaigu, renommée par Miracles et grand concours de Monde Bedevaartvaantje (20 x 32.5 cm) in houtgravure en gekleurd op handgeschept papier (blok 18e eeuw, afdruk begin 19de eeuw). Recto/verso (Frans-Nederlandse tekst). Turnhout, P.J. Brepols Auctions Van de Wiele
VISSCHER, Nicolas II – Flandriae Comitatus Pars Orientalis
Ets, 51,6 x 59,3 cm. Kaart van het Burggraafschap Gent, Graafschap Aalst, Land van Waes en Beveren, Baronie Bornem, Heerlijkheid Dendermonde en de Kasselrij van Oudenaarde met omliggende gebieden. Dit is een uitgave van Pieter Schenk die na de dood van de weduwe van Nicolas Visscher II, een deel van diens koperplaten in het bezit kreeg. Met legende en schaal in de bovenhoeken en genummerd 42. Mooi met de hand ingekleurd in de tijd. Auctions Van de Wiele
PHILIPPEN, Jos; VAN DEN WIJNGAERT, Frank - Jan-Frans Cantré, Vlaamsch
In-f°, 181 + [2] pp. met tal. ill. i.t. en 91 illustraties op buitentekstplaten. Bevat een Kritische katalogus op zijn houtsneewerk door Frank Van den Wijngaert. Enkele lichte marginale roestvlekjes. Bruine linnen band, zonder stofwikkel, voorste scharnier gebroken. Beperkte oplage van 500 exx., één van de 98 op Featherweight (n° 81) Auctions Van de Wiele
[PHOTOGRAPHY - CONGO] Collection of 31 original photographs
11 x 8 cm, annotations on the back, 15 pictures in an album (14 x 20 cm), 16 pictures added. Pictures show colonial and indigenous people, indigenous men carrying a colonial, at work, playing in the river, under palm trees, in front of buildings, with monkeys, a dog. The village Medje is mentioned on the back Auctions Van de Wiele
Auctions Van de Wiele has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auctions Van de Wiele