Auktionsverket Norrköping

Blog posts about "Auktionsverket Norrköping"

Realised prices "Auktionsverket Norrköping "

VASER, 2 st bland annat Orrefors. VASER, 2 st, Delft. STRÖARE, Wedgwood.
Vas märkt Orrefors, möjligen Jan Johansson, höjd 27 cm. Auktionsverket Norrköping
STENAR, 2 st bland annat Agat.
Sköldpadda. Längd 15 cm, bredd 13 cm, höjd 7 cm.\nAgat. Längd 15 cm, bredd 11 cm, höjd 8 cm. Auktionsverket Norrköping
TESERVISDELAR, 4 stycken porslin, Prinzess, K.P.M. Tyskland.
Tekanna, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål.\nGräddvit glasyr med förgyllda kanter.\nTekannans höjd inkl. lock ca 15 cm. Auktionsverket Norrköping
MATTA, Persisk, ljus Keshan (Fine), 306 x 200 cm.
Hög kvalitet. Auktionsverket Norrköping
STOLAR, ett par, Thonet, 1900-talets första hälft.
Thonet-stolar med etiketter. Auktionsverket Norrköping
Auktionsverket Norrköping has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auktionsverket Norrköping