Auktionsverket Norrköping

Blog posts about "Auktionsverket Norrköping"

Realised prices "Auktionsverket Norrköping "

KLAFFBORD, Karl Johan, intarsia, 1800-tal.
Längd 86 cm, bredd 69, höjd 74.\ntotal längd 136. Auktionsverket Norrköping
KELVIN SOMMER. Akvareller, 6 st, signerad.
12 x 17 cm. Auktionsverket Norrköping
LISA LARSON. Figurin, stengods, "Johanna", Gustavsberg.
Höjd ca 16 cm. Auktionsverket Norrköping
FIGURINER, 2 st, Jade.
Längd ca 10 cm. Auktionsverket Norrköping
MATSALSMÖBEL, 7 delar, "Herrgården" Carl Malmsten, Bodafors Möbelfabrik.
Bord diameter 115 cm, totallängd 225 cm, höjd 76 cm.\n4 Stolar, sitthöjd 44 cm. \n2 Iläggskivor bredd à 55 cm. Auktionsverket Norrköping
Auktionsverket Norrköping has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auktionsverket Norrköping