Auktionsverket Norrköping

Objects "Auktionsverket Norrköping"

Blog posts about "Auktionsverket Norrköping"

Realised prices "Auktionsverket Norrköping "

FÄLLBORD, senempire, 1800-tal.
Höjd ca 73 cm, diam.ca 77 cm. Auktionsverket Norrköping
SKÅLFAT. VAS. keramik, Upsala-Ekeby.
1900-talets mitt.\nEtikett och bottenmärkta Ekeby.\nSkålfat diameter ca 26,5 cm, höjd ca 7,5 cm.\nVas höjd ca 17,5 cm, diameter ca 18 cm. Auktionsverket Norrköping
INGEMAR ERIXON. Olja på duk,"vid skånekust" signerad.
48 x 51 cm. Auktionsverket Norrköping
KANDELABER, tenn, Just Andersen.
Modell 1124\nHöjd ca. 29,5 cm. Auktionsverket Norrköping
BÅTRATT, Kina, 1900-tal.
Diam. inkl. ratthandtag ca 90 cm. Auktionsverket Norrköping
Auktionsverket Norrköping has 329 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auktionsverket Norrköping