Auktionsverket Norrköping

Blog posts about "Auktionsverket Norrköping"

Realised prices "Auktionsverket Norrköping "

ILLKA PÄRNI. FÄRGLITOGRAFI. signerad och numrerad HC 6/29.
20x20\nRamad utan glas. Auktionsverket Norrköping
HÄNGSKÅP, bemålat trä, 18/1900-tal.
51,5 x 35 cm. Auktionsverket Norrköping
BENTE BERG. Olja på duk, interiör med kvinna, signerad.
49 x 59 cm. Auktionsverket Norrköping
MATSALSMÖBEL, 5 delar, Gustaviansk stil 1900-tal.
Runt bord mahognyfaner med två iläggsskivor\nStolar dekorerad med ax på ryggtavlan.\nBordet, höjd ca 74 cm, diameter 110 cm. Totallängd 206 cm. Auktionsverket Norrköping
ARMBANDSUR, Haas & Cie.
Ca 40 mm. Auktionsverket Norrköping
Auktionsverket Norrköping has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auktionsverket Norrköping