Auktionsverket Norrköping

Blog posts about "Auktionsverket Norrköping"

Realised prices "Auktionsverket Norrköping "

MATTA, orientalisk, 1900-tal.
160x219cm. Auktionsverket Norrköping
BESTICK, bl.a. Nils Johan.
63 delar.\nKaffeskedar längd ca 10 cm.\nMatbestick längd ca 15,5 cm.\nSalladsskedar längd ca 29,5 cm. Auktionsverket Norrköping
EMMASTOLAR ett par, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
Grön mönstrad klädsel.\nRygghöjd ca 82 cm. Auktionsverket Norrköping
OLLE KÅKS. Färglitografi, signerad och numrerad 170/225.
41 x 30 cm. Auktionsverket Norrköping
ERIK MORNILS. VAS, keramik, Nittsjö.
Höjd ca 20 cm. Auktionsverket Norrköping
Auktionsverket Norrköping has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auktionsverket Norrköping