Auktionsverket Norrköping

Objects "Auktionsverket Norrköping"

Blog posts about "Auktionsverket Norrköping"

Realised prices "Auktionsverket Norrköping "

GITARR, Yahama C-40.
Längd ca 100 cm. Auktionsverket Norrköping
KAFFESERVISDELAR, 13 delar, "Maria", Rosenthal.
10 moccakoppar med fat, kaffekanna, gräddkanna och sockerskål. Auktionsverket Norrköping
PLUNTA, glas, 1800-tal.
Målat på glas.höjd 13 x bredd 11,5 cm.\nRund formad. Auktionsverket Norrköping
SOFFA, Dux, 1950-tal.
Höjd ca 63 cm, ca 223 x 80 cm. Auktionsverket Norrköping
LISA LARSON. Björn. Stengods. Signerad L Larson, Gustavsberg.
Höjd 10 cm. Auktionsverket Norrköping

Find address and telephone number to Auktionsverket Norrköping