Auktionsverket Norrköping

Blog posts about "Auktionsverket Norrköping"

Realised prices "Auktionsverket Norrköping "

BESTICKUPPSÄTTNING, 101 delar, nysilver, Romantik, Gunnar Nylund.
Bordsgafflar 18 st, bordsknivar 15 st, bordsskedar 19 st, matskedar 4 st, dessertgafflar 5 st, dessertknivar 6 st, smörknivar 8 st, fruktknivar 6 st, sillgafflar 5 st, uppläggningsskedar 3 st, syltskedar 2 st, kaffeskedar 6 st, såsslev, soppslev, tårtkniv och ostkniv. Auktionsverket Norrköping
LYCKTOR, ett par, metall och glas.
Höjd ca 22 cm exl. handtag. Auktionsverket Norrköping
KERAMIKFÖREMÅL, 4 delar bland annat Uppsala-Ekeby.
Höjd 6-10 cm. Auktionsverket Norrköping
OIDENTIFIERADA KONSTNÄRER. 2 st. Olja på duk och pannå. Blomsterstilleben.
Signerade Else Hermansson ca. 26 x 21 cm. Lilly Ljungdahl ca. 19 x 29 cm. Auktionsverket Norrköping
LOTTE LASERSTEIN. Pastell, stadsbild, signerad.
20 x 29 cm. Auktionsverket Norrköping
Auktionsverket Norrköping has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auktionsverket Norrköping