Auktionsverket Norrköping

Blog posts about "Auktionsverket Norrköping"

Realised prices "Auktionsverket Norrköping "

FOLKE GULLBY. Etsning, "Stallinteriör", signerad.
Ca 7,2 x 8.3 cm. Auktionsverket Norrköping
TEKOPPAR med fat, 8 st. "Zebra" Eugen Trost, Upsala-Ekeby/Gefle.
Svartvit dekor.\nFlintgods.\n8 tekoppar höjd 8 cm.\n8 tefat diameter 15,5 cm. Auktionsverket Norrköping
SKRIN, ÄLDRE PLÅTBURKAR ca 20 st.
Hårklippningsmaskin. Äldre. Auktionsverket Norrköping
URNOR, 2 st. FIGURER, 3 st. TEKANNA. BORDSLAMPA. Kina. 1900-tal.
Polykrom och blåvita dekorer.\nHöjd 10-40 cm. Auktionsverket Norrköping
ROLF SINNEMARK. TEKANNA, signerad. Formgiven för Rörstrand 1986.
Oktagonal form H. ca 20 cm. Svart och vit glasyr. Auktionsverket Norrköping
Auktionsverket Norrköping has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auktionsverket Norrköping