Connoisseur Bokauktioner

Blog posts about "Connoisseur Bokauktioner"

Realised prices "Connoisseur Bokauktioner "

A MORODER. Porträtt på sovande man.
Olja på pannå. Ramad och glasad. Engelsk. Signerad. 320 x 210 mm. 18-1900-tal. Connoisseur Bokauktioner
LOUIS JEAN DESPREZ. etsning. Dedié a son altesse royale Monsigneur le Duc de Sudermanie.
en memoire de la journeé du 17 juillet 1788. J F Martin sc. Senare avdrag 1900-tal. tryckyta 500x730mm. Connoisseur Bokauktioner
SERIER. Knoll och Tott. julalbum 1947, 1949, 1951.
av Hemmets Journals Förlag Elanders Boktryckeri AB, Göteborg 1947,49,51, varje häfte har 16 sidor inkl. omslag. Connoisseur Bokauktioner
WAHLSTRÖM, G. Praktisk anvisning att färglägga teckningar, och sjelf bereda de dertill nödiga färgerna.
Wahlström, G (psed För L T Öberg) Andra upplagan 1849. 20s. Originalhäfte med tryckta gula häftesomslag. namn på omsl. Connoisseur Bokauktioner
SVEN O HAMLET. Sigill.
Litografi 40/90. Ramad och glasad. Signerad. 430 x 380. Connoisseur Bokauktioner
Connoisseur Bokauktioner has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Connoisseur Bokauktioner

Connoisseur Bokauktioner
Fashion House
Göteborgsvägen 89
431 30 Mölndal
Sweden