Västerviks Auktionsbyrå

Västerviks Auktionsbyrå is Västervik's oldest auction house. The auction items are mainly from Sweden, but they also sell international objects. Västerviks Auktionsbyrå conducts online auctions two times every week, and it's also possible to view the items in their salesroom.

Objects "Västerviks Auktionsbyrå"

Blog posts about "Västerviks Auktionsbyrå"

Realised prices "Västerviks Auktionsbyrå "

Ljusstakar, Timo Sarpaneva för Iittala, fem st. i fallande storlek.
H 8-25 Västerviks Auktionsbyrå
Matbord, valnöt. Utdragbara skivor.
Smärre skador.\nH 67\nB 100 Västerviks Auktionsbyrå
FICKUR.
4st. Varierande skick, äldre. Ej funktionsprövade. *MO Västerviks Auktionsbyrå
SKYLT. Äldre i plåt, text Shell.
Längd 20 cm Västerviks Auktionsbyrå
GOLVLAMPA. Modern design.
Detaljer i järnsmide.\nHöjd 130cm Västerviks Auktionsbyrå

Find address and telephone number to Västerviks Auktionsbyrå

Västerviks Auktionsbyrå AB
Lunnargatan 22
593 62 Västervik
Sverige
T: 0490-189 53