Södermanlands Auktionsverk

Blog posts about "Södermanlands Auktionsverk"

Realised prices "Södermanlands Auktionsverk "

DURSLEY-PEDERSEN CYKEL, 'Christiania', 28''.
Designad 1893 av Mikael Pedersen från Danmark. 28''\nLädersadel, flätad sadel och tillbehör för att kunna fläta en egen sadel. Instruktioner medföljer. Södermanlands Auktionsverk
LJUSSTAKAR, ett par, Erik Löfman, MGAB, 1900-talets mitt.
Ljusstakar, ett par,höjd 9 cm, vikt ca 338 gram. Södermanlands Auktionsverk
STOLAR. ett par. Ek. Jugend.
Rygghöjd 103 cm \nSittdjup 40 cm. Södermanlands Auktionsverk
PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, 1800-tal.
Paraply/käppställ 1800-talets slut, nyrokoko. Södermanlands Auktionsverk
HÅKAN STAHRE. Julklappar & förväntan. Färglitografi. Signerad, numrerad och daterad H.Stahre -87, XIII/XXXV.
36 x 26 cm. Södermanlands Auktionsverk
Södermanlands Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Södermanlands Auktionsverk