Södermanlands Auktionsverk

Blog posts about "Södermanlands Auktionsverk"

Realised prices "Södermanlands Auktionsverk "

SÄNGBORD, 1900-tal.
Höjd ca 74,5 cm, 36,5 x 36,5 cm. Södermanlands Auktionsverk
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. färglitografi, signerad och numrerad EA 23/45.
68 x 47 cm. Södermanlands Auktionsverk
SKÅP, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca 110 cm\nBredd ca 119,5 cm\nDjup ca 42,5 cm. Södermanlands Auktionsverk
BOK, "Zorn", etsningar, numrerad 424/500 ,1981.
191 sidor. Södermanlands Auktionsverk
HYLLSYSTEM, "reform".
Längd ca 234 cm, bredd ca 40 cm ,höjd ca 229 cm,.\nTotalt 40 st delar & skruvar med mera.\nek. Södermanlands Auktionsverk
Södermanlands Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Södermanlands Auktionsverk