Södermanlands Auktionsverk

Blog posts about "Södermanlands Auktionsverk"

Realised prices "Södermanlands Auktionsverk "

SOFFGRUPP, italiensk rokokostil, 1900-tal.
Soffa.\nFåtöljer ett par. Södermanlands Auktionsverk
PERSONVÅG, Stathmos, Typ 304.
Höjd ca 97 cm, maxvikt ca 130 kg. Södermanlands Auktionsverk
FÅTÖLJER, ett par, nyrokoko, 1800-talets slut.
Skuren dekor, rygghöjd ca 119 cm. Södermanlands Auktionsverk
SAMLING DOCKOR och tillbehör, ca 35 delar.
34 dockor, en nalle och några tillbehör\n50-tal och nyare. Södermanlands Auktionsverk
PARTI BÖCKER, 9 stycken, bla. Murray Leinster, Clifford D. Simak och Michael Moorcock.
Mått alla böcker ca 18,5 x 11,5 cm\nClifford Donald Simak, Kristallplaneten, 1970\nBertam Chandler, Utpost i rymden, 1967\nMichael Moorcock, Slutriden, 1968\nCarl henner, Ur led är tiden,\nCharles Platt, Avfallsvärlden, 1967\nMurray Leinster, Glömd planet, \nClifford D. Simak, Purpurblommorna, 1965\nJohn jakes, Och stjärnornas konungar dö, 1970.\nKeith Laumer Retieft, krig\n\nförlag Lindqvists Stockholm.\n\nEngelska böcker översatta till svenska. Södermanlands Auktionsverk
Södermanlands Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Södermanlands Auktionsverk