Södermanlands Auktionsverk

Blog posts about "Södermanlands Auktionsverk"

Realised prices "Södermanlands Auktionsverk "

VEVGRAMMOFON, His Master's Voice no. 4, 1900-talets första hälft.
"Husbondens Röst"\nVev och extra nålar medföljer. Södermanlands Auktionsverk
SOFFBORD, justerbar höjd och längd.
Höjbart och med utdragsskivor.\nca 126-166 x 71 cm, 57-67 cm hög. Södermanlands Auktionsverk
BORDSDEKORATIONER, 14 delar, Blå Måsen, Bing & Gröndahl, Danmark.
4 st tandpetshållare, ca 6 cm höga\n1 st vas, ca 13,5 cm hög\n1 st vas, ca 7 cm hög\n1 st vas, ca 6,5 cm hög\n4 st smörhundar, ca 7,5 cm långa\n1 st äggkopp, ca 6 cm hög\n1 st klocka, ca 10 cm hög\n1 st ljusstake, ca 13 cm hög. Södermanlands Auktionsverk
TIMO SARPANEVA. LJUSSTAKAR, Ittala "Festivo", 2 delar.
ca 18 cm höga\nFot ø ca 9 cm\nFormgiven av Timo Sarpaneva. Södermanlands Auktionsverk
KARAFFER i glas, 5 st , bla reijmyre, kristall, 18/1900-tal.
Höjd inklusive proppar, 13 cm, 17 cm, 20 cm, 23 cm samt 23 cm. Södermanlands Auktionsverk
Södermanlands Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Södermanlands Auktionsverk