Södermanlands Auktionsverk

Blog posts about "Södermanlands Auktionsverk"

Realised prices "Södermanlands Auktionsverk "

FLUSSVASER, ett par, glas.1900-tal.
Höjd 32 cm. Södermanlands Auktionsverk
BYRÅ, Teak, 1960-tal.
Lätt rundade kanter, nedåt avsmalnande ben. Tre lådor i sargen varav den översta låsbar. Längd 81, bredd 40, höjd 78 cm. Södermanlands Auktionsverk
VÄGGLAMPETTER, 2 st, mässing, 1970-tal.
Markerade med Linköping 1972\n\nca 40 x 21,5 cm. Södermanlands Auktionsverk
BORD,Karl johan, 1800tal första hälft.
Längd 57,5cm\nBredd 39cm\nHöjd 73cm. Södermanlands Auktionsverk
VÄGGLAMPA, ett par, 1900-talets andra hälft.
Förgylld metall och prismor, 2 ljusarmar.\nHöjd 30 cm, bredd 15 cm. Södermanlands Auktionsverk
Södermanlands Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Södermanlands Auktionsverk