Blog posts about "Kalmar Auktionsverk"

Realised prices "Kalmar Auktionsverk "

LEKSAKSCYKEL samt HÄST, 2 delar, 1900-talets mitt.
Cykel, Höjd 54 cm, längd 84 cm \nHäst, höjd ca 38 cm. Kalmar Auktionsverk
LISA LARSSON. FIGURIN, "Pelle".
Höjd. 20 cm. Kalmar Auktionsverk
ETAGERIE 18/1900 tal.
4 st hyllplan, Höjd 130 cm. längd 74 cm, bredd 38 cm. Kalmar Auktionsverk
STOLAR, 2st, allmoge, 1800-tal.
Rödmålad allmogestol.\nFrån Dyestad på Öland.\nHöjd 77 cm, bredd 39 cm. Kalmar Auktionsverk
SVEN EKSTRÖM. Ljusstakar, 1 par, tenn, Norrköping, 1823-1852.
Höjd 11 cm. Kalmar Auktionsverk
Kalmar Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Kalmar Auktionsverk