Blog posts about "Kalmar Auktionsverk"

Realised prices "Kalmar Auktionsverk "

PIPSTÄLL, 1800-tal.
Massiv björkträ. Höjd 75 cm. bredd 53 cm. Kalmar Auktionsverk
KÄRL, koppar, 18/1900-tal.
Höjd 23,5 cm\nDiameter 38 cm. Kalmar Auktionsverk
BYRÅ, 1900-tal.
Längd 61 cm\nBredd 24 cm\nHöjd 72 cm. Kalmar Auktionsverk
LJUSLYKTA, metall och glas, 1900-tal.
Höjd 85 cm. Kalmar Auktionsverk
KJERSTIN DAHLÉN-LUNDGREN. Skeppsmotiv, akvarell, signerad.
Yttermått ram ca 50 x 63 cm. Kalmar Auktionsverk
Kalmar Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Kalmar Auktionsverk