Blog posts about "Kalmar Auktionsverk"

Realised prices "Kalmar Auktionsverk "

FAT, porslin, Ming.
Polykromt bemålat.\nDiameter 26,5 cm. Kalmar Auktionsverk
FIGURIN, Porslin, Kunglig dansk, Smeden.
Höjd 22cm. Kalmar Auktionsverk
INRAMADE TRYCK, 2 stycken.
Kung Oscar,samt Drottning Victoria,\nMått 51 x 39 cm. Kalmar Auktionsverk
BORD, 3 st, teak, 1950/60-tal.
Bord, Längd: 90, Bredd: 50, Höjd: 51 cm.\n2 Bord, Längder: 48, Bredder: 36, Höjder: 44 cm. Kalmar Auktionsverk
OKÄND KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad.
Otydligt signerad\n27,5 X 41 cm. Kalmar Auktionsverk
Kalmar Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Kalmar Auktionsverk