Blog posts about "Kalmar Auktionsverk"

Realised prices "Kalmar Auktionsverk "

ARVID KNÖPPEL. Djurstudie, teckning, signerad.
36 x 54 cm. Kalmar Auktionsverk
TAKLAMPA, 1900-talets mitt.
Höjd ca 47 cm \nDiameter ca 70 cm. Kalmar Auktionsverk
GUNNAR FOHLIN. Landskap, pastell, signerad.
Yttermått ram ca 43 x 45 cm. Kalmar Auktionsverk
TALLRIKAR, KANDELABER samt 1 par ljusstakar, Pukebergs Glasbruk.
12 st tallrikar diameter 26 cm.\n1 st Kandelaber för 5 st ljus, höjd 3 cm.\n1 par ljusstakar höjd 18 respektive 23 cm. Kalmar Auktionsverk
SKÅL, FAT, VAS, 3 delar, glas, 18/1900-tal.
Höjd mellan 5,5-32,5 cm. Kalmar Auktionsverk
Kalmar Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Kalmar Auktionsverk