Auktionshuset Thelin & Johansson

Auktionshuset Thelin & Johansson is an auction house based in Oskarshamn, Sweden. They continuously host online auctions and provide a service for clients who want to sell entire estates. You are welcome to contact them for more information.

Objects "Auktionshuset Thelin & Johansson"

Blog posts about "Auktionshuset Thelin & Johansson"

Realised prices "Auktionshuset Thelin & Johansson "

HÖGTALARE, ett par, SONAB OA 14 L.
Längd 43, bredd 23, höjd 58 cm. Auktionshuset Thelin & Johansson
TAKLAMPA; glas, 1900-talets första hälft/ mitt.
Höjd som på bild ca 55 cm.\nDiameter ca 33 cm. Auktionshuset Thelin & Johansson
LINNESKÅP/GARDEROB, 1900-talets början.
Ek, längd 78, djup 52, höjd 195 cm. Auktionshuset Thelin & Johansson
Stor FRIMÄRKSSAMLING samt MYNTALBUM, KLISTERMÄRKEN.
Pärmar, foldrar samt album m m\nSe bild.\nMindre myntalbum.\nPärm med diverse klistermärken.\nLåda med några pins. Auktionshuset Thelin & Johansson
BRASSKÄRM, metall, 1800/1900-tal.
Höjd 119, bredd 53 cm. Auktionshuset Thelin & Johansson

Find address and telephone number to Auktionshuset Thelin & Johansson

Köpmangatan 2B
57230 Oskarshamn
T: 0491-16000
info@thelinjohansson.se