Blog posts about "Limhamns Auktionsbyrå"

Realised prices "Limhamns Auktionsbyrå "

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Stilleben med blommor, signerad C Rhode.
30 x 40 cm. Limhamns Auktionsbyrå
COLLIER, sterlingsilver, 23,9 gram.
Längd 45 cm. Limhamns Auktionsbyrå
RÖKELSEKAR, brons, Asien, tidigt 1900-tal.
Höjd 33,5 cm. Limhamns Auktionsbyrå
HANS RIPA. Olja på duk, Fiskare lagar näten, signerad Ripa.
24 x 44 cm. Limhamns Auktionsbyrå
KAFFESERVISDELAR OCH LJUSSTAKAR, porslin och nysilver, 37 delar.
2 ljusstakar, nysilver, höjd 17,5 cm.\n4+4 koppar med fat och kaffekanna, förgyllda.\n6+6 koppar med fat 6 assietter, 5 muggar och kakfat, Rumänien.\nSockerskål och gräddkanna, försilvrade.\nFigurin, höjd 27 cm. Limhamns Auktionsbyrå
Limhamns Auktionsbyrå has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Limhamns Auktionsbyrå