Blog posts about "Limhamns Auktionsbyrå"

Realised prices "Limhamns Auktionsbyrå "

SPARKCYKEL, trä, "Micki", Gemla, 1900-talets mitt.
Höjd 37 cm till handtag\nHöjd 22,5 cm till sits. Limhamns Auktionsbyrå
BYRÅ MED STENSKIVA, mahogny, 3 lådor, 1900-talets mitt.
Höjd 82 cm \nBredd 96 cm\nDjup 47 cm. Limhamns Auktionsbyrå
DIAMANT, 1,00 (1,00035) carat, HRD gradering.
Klarhet VS 2\nFärg RW (G). Limhamns Auktionsbyrå
RINGAR, sterlingsilver, 2 stycken, 6,2 gram.
Mindre ring, storlek 16,75\nStörre ring, justerbar storlek. Limhamns Auktionsbyrå
BORDSDEKORATION, porslin, Blomsterkorg, Italien, 1970-tal.
Höjd 30 cm\nUppackad ur originalkartong med frigolit. Limhamns Auktionsbyrå
Limhamns Auktionsbyrå has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Limhamns Auktionsbyrå