Blog posts about "Limhamns Auktionsbyrå"

Realised prices "Limhamns Auktionsbyrå "

FIGURINER, porslin, 3 stycken, Lladro.
Höjd 18, 21 och 21,5 cm. Limhamns Auktionsbyrå
STARKVINSGLAS, 36 stycken, "Helga".
17+8+6+5 stycken. Varierande diameter och höjd på kupa och fot. Limhamns Auktionsbyrå
KARTOR, glasade och ramade, 4 stycken, antika.
3 stycken 49 x 36 cm (bildstorlek)\n1 styck 36 x 49 cm (bildstorlek). Limhamns Auktionsbyrå
KAFFESKEDAR, silver, 11 stycken, GAB, 135,5 gram.
Längd 12 cm. Limhamns Auktionsbyrå
BERTIL WARNOLF. Litografi, numrerad 39/150, signerad Warnolf, daterad -86.
40 x 30 cm (bildstorlek). Limhamns Auktionsbyrå
Limhamns Auktionsbyrå has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Limhamns Auktionsbyrå