Objects "Limhamns Auktionsbyrå"

Blog posts about "Limhamns Auktionsbyrå"

Realised prices "Limhamns Auktionsbyrå "

SÅSSKÅL/GRÄDDSKÅL, silver, Gustaf Möllenborg, 1848, 448,1 gram.
Höjd 9 cm\nFatets diameter 18,5 cm\nSkålens diameter 15 cm\nFörgylld insida\nStämplad S4 S:t Erik kattfot GM\nStämplad på skål och fat. Limhamns Auktionsbyrå
INGEGERD SILOW. Vävnad, röllakan, "Augustimåne", signerad IS.
55 x 85 cm. Limhamns Auktionsbyrå
TAKLAMPA, förgylld metall och prismor, 1900-talets andra hälft.
Höjd 108 cm till tak\nDiameter 48 cm. Limhamns Auktionsbyrå
MARIA BJÖRKLUND. Etsning, signerad.
SÄLJES TILL FÖRMÅN FÖR HUMANISTHJÄLPEN.\n24 x 35 cm ( bildstorlek ). Limhamns Auktionsbyrå
SALONGSMÖBEL, mahogny, 3 delar, nyrokokostil, 1900-talets andra hälft.
Soffa, rygghöjd 102 cm, längd 136 cm\n2 fåtöljer, rygghöjd 99 cm. Limhamns Auktionsbyrå

Find address and telephone number to Limhamns Auktionsbyrå