Blog posts about "Limhamns Auktionsbyrå"

Realised prices "Limhamns Auktionsbyrå "

FIGURIN, porslin, Monuia nummer 1323, Dahl Jensen.
Höjd 15 cm\nII:a sortering. Limhamns Auktionsbyrå
VASER, glas, 2 stycken,1900-talets andra hälft.
Vas, Bergdala, höjd 29,5 cm\nVas, Åseda, höjd 21,2 cm. Limhamns Auktionsbyrå
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på kartong, "La Femme, un camé", signerad Louis Collin, daterad 1884.
33 x 22 cm. Limhamns Auktionsbyrå
SVAMPAR OCH ÄGG, glas, 3 delar, Boda och Kosta Koda.
Svamp, gråbrun, höjd 21 cm\nÄgg, höjd 18,5 cm\nSvamp, vitrosa, bordslampa, höjd 25,5 cm. Limhamns Auktionsbyrå
KRYDDBURKAR, porslin, 2 stycken, Uppsala-Ekeby.
Höjd 14 cm.\nDiameter 13 cm. Limhamns Auktionsbyrå
Limhamns Auktionsbyrå has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Limhamns Auktionsbyrå