Blog posts about "Limhamns Auktionsbyrå"

Realised prices "Limhamns Auktionsbyrå "

AUGUST HAGBORG. Tuschteckning, signerad.
24 x 19 cm (bildstorlek). Limhamns Auktionsbyrå
DIAMANT, 0,68 carat, EGL certifikat.
Certifikat AY 601001 medföljer\nKlarhet SI 1\nFärg I. Limhamns Auktionsbyrå
KAFFESERVIS, porslin, 35 delar, "Musselmalet-Riflet", Kunglig Dansk.
11 kaffekoppar, höjd 6 cm\n11 fat, diameter 12,7 cm\n10 assietter, diameter 15,6 cm\nSockerskål\nGräddkanna\nKonfektfat, lövformat\nBlandsortering. Limhamns Auktionsbyrå
SERVERINGSBRICKA, porslin, "Lökmönster", Meissen.
41 x 41 cm. Limhamns Auktionsbyrå
VITRINSKÅP, teak, väggmodell, 1950-tal.
Höjd 12,5 cm, längd 45 cm, djup 10 cm. Limhamns Auktionsbyrå
Limhamns Auktionsbyrå has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Limhamns Auktionsbyrå