Objects "Limhamns Auktionsbyrå"

Blog posts about "Limhamns Auktionsbyrå"

Realised prices "Limhamns Auktionsbyrå "

HALSBAND, sötvattenspärlor och grå agat.
Knut mellan varje pärla.\nLängd cirka 100 cm. Limhamns Auktionsbyrå
SERVISDELAR, porslin, 11 delar, "Musselmalet", helblond, Kunglig Dansk.
2 kaffekoppar, nummer 1035\n2 fat, nummer 1035\n2 assietter, nummer 1087\nCigaretthållare, nummer 1015\nVas, nummer 1162\nSalt och pepparkar, nummer 711 och 712. Limhamns Auktionsbyrå
ARMBAND, sterlingsilver, England, 19,9 gram.
Dekorslingor på framsida\n56 x 62 mm (innermått). Limhamns Auktionsbyrå
KAJ STENMAN. Olja på duk, Höstdag, signerad, daterad -84.
37,5 x 45,5 cm. Limhamns Auktionsbyrå
COLLIER, treradigt, vita odlade sötvattenspärlor, lås i vitmetall och rosenkvarts, 2000-tal.
Längd 46 cm\nKnut mellan varje pärla. Limhamns Auktionsbyrå

Find address and telephone number to Limhamns Auktionsbyrå