Blog posts about "Limhamns Auktionsbyrå"

Realised prices "Limhamns Auktionsbyrå "

PARTI PORSLINSFÖREMÅL, 4 delar, Wallendorf och Schaubachkunst.
Pojke och bock, Schaubachkunst, höjd 15 cm\nStående ballerina, Wallendorf, höjd 14 cm\nSittande ballerina, Wallendorf, höjd 9 cm\nAsk med lock, Schaubachkunst, höjd 8 cm. Limhamns Auktionsbyrå
BOKSKÅP, mahogny, 1920-tal.
4 lösa hyllplan.\nHöjd 176 cm, bredd 75 cm, djup 35 cm. Limhamns Auktionsbyrå
COLLIER, vita odlade sötvattenspärlor och brun agat, treradigt, lås i vitmetall, 2000-tal.
Längd 50 cm\nKnut mellan varje pärla. Limhamns Auktionsbyrå
TAKLAMPA, mässingsstomme och prismor, 1900-talets andra hälft.
Höjd 63 cm till tak. Limhamns Auktionsbyrå
TEDDE RHODIN. Olja på duk, "Italiensk gård", signerad, daterad -73 a tergo.
44 x 60 cm. Limhamns Auktionsbyrå
Limhamns Auktionsbyrå has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Limhamns Auktionsbyrå