Herrljunga Auktionsverk

Blog posts about "Herrljunga Auktionsverk"

Realised prices "Herrljunga Auktionsverk "

MÄSSINGSFÖREMÅL, 4 st, 2 st, ljusstakar " ankare " 2 st trebenta grytor, Nora.
ljusstakar, höjd 8,5 cm, 16 x 11 cm\ngrytor, höjd, 9 cm, 11 cm, diameter 9,5 cm, 12,5 cm. Herrljunga Auktionsverk
ERNEST GEORGE W SOUSTER. akvarell, landskap, signerad.
24 x 34 cm. Herrljunga Auktionsverk
SUSANNE NESSIM. teckning, kvinnoansikte, signerad, daterad -79.
bildmått, 62 x 45 cm. Herrljunga Auktionsverk
TRÄDGÅRDSTOMTE.
höjd 43 cm. Herrljunga Auktionsverk
VAS, 2 st SKÅLAR, keramik, Munk.
höjd 26,5 cm, diameter 11,5 cm\nhöjd 6,5 cm, diameter 17 cm\nhöjd 6,5 cm, diameter 15 cm\nMunk Keramik 1952-2005 \nUlla Elisabet Rubensson född 1925 startar Munk Keramik i Enköping 1952. Herrljunga Auktionsverk
Herrljunga Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Herrljunga Auktionsverk

Herrljunga Auktionsverk
Verkstadsgatan 11F
524 31 Herrljunga