Herrljunga Auktionsverk

Blog posts about "Herrljunga Auktionsverk"

Realised prices "Herrljunga Auktionsverk "

BUFFE, teak, 1960-tal.
höjd 109, bredd 162, djup 43cm. Herrljunga Auktionsverk
TERRIN, porslin, Italien.
höjd 24 cm, 33 x 23 cm. Herrljunga Auktionsverk
MYNT, Svenska, 14 stycken.
1/16 riksdaler ca. kval. 4\n2 öre 1879 ca, kval. 1-2\n25 öre 1905 ca. kval. 6, 25 öre 1912 ca. kval. 4, 2x25 öre 1945 ca. kval. 6, 25 öre 1954 ca. kval. 2\n1 krona 1948 ca. kval. 4, 1 krona 1949 ca. kval. 4, 1 krona 1950 ca. kval. 4,\n50 öre 1954 ca. kval. 2\n5 krona, 1935, kval. 8\nsedwl 5 kronor 1974 ocirkulerad. Herrljunga Auktionsverk
PIANOPALL, 1800-talet.
Höjd på bild, 60, diameter 35 cm. Herrljunga Auktionsverk
MYNT, 4 st, AFRIKAN WILDLIFE, Somalia.
4 st, mynt silver, i chatull, höjd 3 cm, 24 x 11,5 cm \nca. vikt 116,62 gr. Herrljunga Auktionsverk
Herrljunga Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Herrljunga Auktionsverk

Herrljunga Auktionsverk
Verkstadsgatan 11F
524 31 Herrljunga