Herrljunga Auktionsverk

Blog posts about "Herrljunga Auktionsverk"

Realised prices "Herrljunga Auktionsverk "

TESERVIS, 10 delar, "Grand", Upsala Ekeby/Gefle.
6 st, Tefat diameter 16 cm\n4 st, Tekoppar 11x6,5 cm. Herrljunga Auktionsverk
ELSA THEANDER. olja på duk, vildnatur, signerad.
55 x 67 cm. Herrljunga Auktionsverk
LAMPA stengods.
lampfot, höjd, 52 cm, diameter ca 17 cm\nskärm, höjd 46 cm, diameter 36 cm. Herrljunga Auktionsverk
TRÄDGÅRDSFIGURIN, rådjur.
Höjd 35, bredd 40 cm. Herrljunga Auktionsverk
SPEGEL, bronserad.
65 x 31 cm. Herrljunga Auktionsverk
Herrljunga Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Herrljunga Auktionsverk

Herrljunga Auktionsverk
Verkstadsgatan 11F
524 31 Herrljunga