Herrljunga Auktionsverk

Blog posts about "Herrljunga Auktionsverk"

Realised prices "Herrljunga Auktionsverk "

BORDSUR, trä, 40-tal.
22 x 20 x 12 cm. Herrljunga Auktionsverk
TRÄSKULPTUR, såggubbe, träsnidare John Olsson daterad 1985.
höjd 25 cm, 16 x 9,5 cm. Herrljunga Auktionsverk
BOKHYLLA, teak, 2 sektioner.
Höjd 175, djup 40, bredd per sektion 88(totalt 176) cm. Herrljunga Auktionsverk
RESERADIO/GRAMMOFON, 60-talet, Moaith.
Längd med handtag 30, bredd 17, tjocklek 6 cm, batteri eller 220 volt, solid state. Herrljunga Auktionsverk
SAMLING ÄDELSTENAR, 36 st, 11,45 ct.
5 st, smaragder, 5 st, röda safirer, 5 st, blå safirer, \n10 st, apatit, 10 st små rosa safirer, 2 st, rosa safirer, \n2 st zirkoner. Herrljunga Auktionsverk
Herrljunga Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Herrljunga Auktionsverk

Herrljunga Auktionsverk
Verkstadsgatan 11F
524 31 Herrljunga