Herrljunga Auktionsverk

Blog posts about "Herrljunga Auktionsverk"

Realised prices "Herrljunga Auktionsverk "

FIGURIN, porslin, Flicka med baby.
Höjd 18 cm. Herrljunga Auktionsverk
GARDINER, 6 par, blandade material.
ca 180 x 126 cm, ca 200 x 120 cm, ca 180 x 140 cm, ca 150 x 140 cm, ca 210 x 150 cm, ca 220 x 150 cm. Herrljunga Auktionsverk
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, Sacre couer Paris, signerad Marco.
bildmått, 68,5 x 49 cm. Herrljunga Auktionsverk
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. litografi, "Puta", signerad och numrerad 15/100.
bildmått, 25 x 34 cm. Herrljunga Auktionsverk
KLUCKAFLASKA, med 3 snapsglas, Bemålade.
Snart är det Midsommar.\nBemålad kluckaflaska med kronpropp och 3 snapsglas troligen 1900-tal\n\nMått ca:\nFlaska inkl. knopp: H 25cm – L 11cm – B 11cm\nGlas: H 8,2cm – Ø4cm. Herrljunga Auktionsverk
Herrljunga Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Herrljunga Auktionsverk

Herrljunga Auktionsverk
Verkstadsgatan 11F
524 31 Herrljunga