Herrljunga Auktionsverk

Blog posts about "Herrljunga Auktionsverk"

Realised prices "Herrljunga Auktionsverk "

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, förgylld, 1900-tal.
höjd 60 cm, 33 x 12 cm. Herrljunga Auktionsverk
HEISSNER TOMTAR, två stycken, för små ljus.
Höjd 16 cm. Herrljunga Auktionsverk
TAKLAMPA, pendel, teak, 1900-talets andra hälft.
Höjd 35 cm höjd med elkabel 120 cm(justerbar) 25 x 11 cm\nTeak och glas. Herrljunga Auktionsverk
MÅNSKENSLAMPA, glas, metall, 1900-talets första hälft.
takhöjd 72 cm, diameter 20 cm\nelektrifierad. Herrljunga Auktionsverk
MATSALSGRUPP, vitmålad, gustaviansk stil.
Bord, 4 stolar samt 2 skivor, bordets diameter 114, höjd 75 cm, skivornas bredd 45 cm. Herrljunga Auktionsverk
Herrljunga Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Herrljunga Auktionsverk

Herrljunga Auktionsverk
Verkstadsgatan 11F
524 31 Herrljunga