Gästriklands Auktionskammare

Objects "Gästriklands Auktionskammare"

Blog posts about "Gästriklands Auktionskammare"

Realised prices "Gästriklands Auktionskammare "

NILS "BJÖRNJÄGARN" RUNDGREN. Tillskriven. Naivistisk figurscen, olja på pannå, osignerad.
30 x 40,5 cm. Gästriklands Auktionskammare
MARIA FRÖBERG. kvällsljus, olja på duk, signerad Maria Fröberg.
40,5 x 30,5 cm. Gästriklands Auktionskammare
ARMBANDSUR. 6 st, Swatch Quartz, Originalförpackning.
Ref No. 125 Dehli 1993.\nRef No. LP 113 Dawn 1994.\nRef No. Gruau 1992.\nRef No. 148 Baiser D'Antan 1992.\nRef No. GG 122 Collage Dore 1993.\nRef No. GW 113 Alpine 1989.\n\nSwiss Made. Gästriklands Auktionskammare
MATBORD, fanérat med teak, möjligen Skaraborgs Möbelindustri, Tibro, 1900-talets andra hälft.
Ovalformad bordsskiva med tre iläggsskivor. På fyra ben. \nLängd 154 cm. \nBredd 100 cm.\nHöjd 73 cm. \nTotallängd 264 cm. Gästriklands Auktionskammare
BUTIKSSKYLT, plåt/gjutjärn, 1900-talets senare hälft.
Gjutjärnsskylt, elektrifierad, längd ca 115 cm.\n\nSkylt med text Bernsons Garn, avtagbart. Gästriklands Auktionskammare

Find address and telephone number to Gästriklands Auktionskammare