Gästriklands Auktionskammare

Objects "Gästriklands Auktionskammare"

Blog posts about "Gästriklands Auktionskammare"

Realised prices "Gästriklands Auktionskammare "

SMARAGDER, 15 st, totalt 122,45 ct, Zambia.
Dropp, smaragd/oktagon, ovalslipade. Gästriklands Auktionskammare
NILS SÖDERBERG. Sommarlandskap, olja på pannå, signerad.
39 x 46 cm. Gästriklands Auktionskammare
SERVISDELAR, ca 37 delar, "Musselmalet", Kunglig dansk, porslin, 1900-talets andra hälft.
12 assietter.\n12 kaffefat.\n12 kaffekoppar.\n1 kakfat på hög fot. Gästriklands Auktionskammare
PARTI MYNT, olika världsdelar.
I pärm. \nDiverse mynt från olika världsdelar, olika årtal. Gästriklands Auktionskammare
BORDSLAMPOR, 2 st, mässing, 1900-tal.
1 st märkt undertill, I A, T Y P, 1783(?).\nHöjd 47 - 64 cm. Gästriklands Auktionskammare

Find address and telephone number to Gästriklands Auktionskammare