Gästriklands Auktionskammare

Objects "Gästriklands Auktionskammare"

Blog posts about "Gästriklands Auktionskammare"

Realised prices "Gästriklands Auktionskammare "

BYRÅ, trä, 1900-talets andra hälft.
3 lådor. \nLängd 96,5 cm. \nBredd 38 cm.\nHöjd 70 cm. Gästriklands Auktionskammare
DIVERSE BIJOUTERIER, 1900-tal.
Huvudsakligen halsband, med mera. Gästriklands Auktionskammare
VAS samt ASKFAT, signerade Jonasson samt Wärff.
Vas, signerad Mats Jonasson Sweden 4026, etikettmärkt Mats Jonasson Signature Collection, Handmade in Sweden, Lead Crystal 28 % Pbo. Höjd ca 26 cm.\nAskfat signerad Kosta 76736 Wärff, Höjd ca 4,5 cm, diameter ca 12,3 cm. Gästriklands Auktionskammare
PÄR LINDBLAD. "Landskap", olja på duk, signerad.
Mått 65 x 81 cm. Gästriklands Auktionskammare
SPEGEL, bemålat samt guldlackerat trä, 1900-talets andra hälft.
Slipat spegelglas. \nTotalmått 138 x 48 cm. Gästriklands Auktionskammare

Find address and telephone number to Gästriklands Auktionskammare