Gästriklands Auktionskammare

Objects "Gästriklands Auktionskammare"

Blog posts about "Gästriklands Auktionskammare"

Realised prices "Gästriklands Auktionskammare "

TELEFONER, 2 st, bakelit, LM Ericsson, omkring 1900-talets mitt.
Vägghängda. Tillhörande sladdar samt ringklockor medföljer. Märkta Ericsson samt DEP 1401. Kommer i originalförpackning. \nHöjd 22,5 cm. Gästriklands Auktionskammare
KAI MORTEN-GLUD. Landskap med hus, olja på pannå, signerad.
25 x 35 cm. Gästriklands Auktionskammare
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fruktstilleben, olja på pannå, signerad, S Hedberg.
Dagmått 44 x 36 cm.\nFalsmått 46 x 40 cm. Gästriklands Auktionskammare
TAKKRONA, mässingsstomme med glasprismor 1900-talets andra hälft.
6 st ljuspunkter.\nDiameter ca 40 cm. Gästriklands Auktionskammare
VAS, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda, artist collection, signerad.
Signerad Kosta Boda Artist collection B. Vallien 98927. Etikettmärkt vid bas.\nHöjd 25 cm. Gästriklands Auktionskammare

Find address and telephone number to Gästriklands Auktionskammare