Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Takarmatur med prismor rokokostil
h 50 cm Helsingborgs Auktionsverk
Figuriner, 2 st
Aluminia. I form av svalor. . Ll 15 cm Helsingborgs Auktionsverk
Äldre burkar, 4 st, bl.a med fönster
Äldre burkar, 4 st, bl.a med fönster Helsingborgs Auktionsverk
Pipor, 6 st
Bl a sjöskum, 1800 tal. Proveniens Bertil Burevik Helsingborgs Auktionsverk
Okänd kontnär
Kungsgatan, Stockholm. Signerad. Olja på duk. 72 x 54 cm Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se