Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Louis Vuitton, Resväska
Etikettmärkt "874455" Louis Vuitton AV MARCEAU 78 Paris - 70 NICE " Av De Suède" samt märkta mässingsspännen, monogrammönstrad "Monogram canvas". Ca 70 x 46 x 22 cm. Slitage, handtag med skada.\nProveniens Wolter af Petersens, Holmagården, Teckomatorp. Helsingborgs Auktionsverk
Mask, Afrika
Skuret och bemålat trä. Höjd 38 cm. Slitage, något mindre avslag. Helsingborgs Auktionsverk
Ytterfoder, Wedgewood
England. 1900-talets andra hälft. Benporslin. Höjd 15 cm. Helsingborgs Auktionsverk
Herrbetjänt
Märkt FR, made i Italy. På hjultrissor. Höjd 104 cm. Slitage. Helsingborgs Auktionsverk
Hermès-skarf
"Les Berlines" av Françoise de la Perriere. Röd färgställning. 86 x 86 cm. Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se