Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Bringare i form av fisk, Gustavsberg
H 24 cm Helsingborgs Auktionsverk
Trädgårdsbord samt 4 stolar, järntråd och råglasskiva
1950/60-tal Helsingborgs Auktionsverk
Björn Gidstam
Stilleben med blommor. Signerad och no. 118/250. 76 x 58 cm Helsingborgs Auktionsverk
Bokskåp 1930 tal
Vitmålat H 195 cm B 106 cm Helsingborgs Auktionsverk
Örhängen, 1 par
silver och markasiter Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se