Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Orientalisk matta
Mir, röd botten, 298x198, liten kantskada Helsingborgs Auktionsverk
Pianobänk gustaviansk stil
Pianobänk gustaviansk stil Helsingborgs Auktionsverk
Kopparföremål
Kanna, grytor m.m. Helsingborgs Auktionsverk
Segelbåt vid Venedig
Olja på duk. 1900-talets första hälft. 53x66 cm. Krackelyr. Ram med skador. Helsingborgs Auktionsverk
Kaffeskedar, 29 st
Silver. Ca 360g Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se