Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Bordsur, Junghans.
Metallinläggningar. H 18 cm. Slitage. Helsingborgs Auktionsverk
Änder, 2 st
Hh 31 cm. Slitage. Helsingborgs Auktionsverk
Lampfot
Marianne Westman Rörstrand. Chamotterat stengods. H exkl montering 12 cm. Helsingborgs Auktionsverk
Fruktskål
Nysilver med glasinsats. H 25 cm Helsingborgs Auktionsverk
Xavier Sager, Bulldog, pastell
32*26, tillägnad\nProveniens: Thor Hedberg Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se