Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Okänd konstnär, komposition
otydligt signerad, litografi, HC. 72x54 Helsingborgs Auktionsverk
EU-Moped, "EuroScooter Catalyzer" 2005
Avställd, förvaringsboxens lock löst Helsingborgs Auktionsverk
Taklampa
1900-talets mitt. Glas och metallstomme. Höjd exkl kedja 38 cm. Rost. Helsingborgs Auktionsverk
Clownskål, glas flerfärgat H 21 cm
Clownskål, glas flerfärgat H 21 cm Helsingborgs Auktionsverk
Parti snäckor
Proveniens: samlarna Daisy och Torsten Ingelsson Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se