Helsingborgs Auktionsverk

Objects "Helsingborgs Auktionsverk"

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

2 st affischer och en väggplåt
"Bierès de la Muse" samt "Absithe", väggplåt "Chartreuse". Största mått 60 x 79 cm. Proveniens: Restaurang "La Petite" på Bruksgatan 19 i Helsingborg Helsingborgs Auktionsverk
Halssmycke, silver
hänge med bi Helsingborgs Auktionsverk
Björkar vid vattendrag, oljemålning
Signerad G Åbjörnsson. Olja på duk. 60x46 cm Helsingborgs Auktionsverk
Karmstol, 1970-tal
ekram Helsingborgs Auktionsverk
Parti herrkavajer, 6 st
Samt 3 byxor och jacka. Bl.a. Massimo Dutti. Blandade storlekar ca 42. Smärre bruksslitage. Helsingborgs Auktionsverk

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se