Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Pianoduk
orange, broderad, 1900-talets första hälft 240x240 cm inkl frans Helsingborgs Auktionsverk
Kannor, 5 st, Höganäs
Kannor, 5 st, Höganäs Helsingborgs Auktionsverk
Skåp
Tvådelat, mahogny. 1900-talets mitt. H180 cm, B107 cm. Skador. Helsingborgs Auktionsverk
Kristallarmatur
mässing samt prismor, Dia: 55 cm Helsingborgs Auktionsverk
Sockerskål och dubbelkarott
Nysilver, Hh 26,5 cm Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se