Helsingborgs Auktionsverk

Objects "Helsingborgs Auktionsverk"

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Röllakanmatta
Gallerimodell. 89 x 277 cm. Helsingborgs Auktionsverk
Karmstol, ljus rotting
slitage Helsingborgs Auktionsverk
Byst, empirestil, 1900-talets andra hälft
Målad och bronserad. H 56 cm Helsingborgs Auktionsverk
Brosch, fasan
Wiwen Nilsson, Lund 1952, nummer 3. Förgyllt silver. L 8 cm Helsingborgs Auktionsverk
Barpallar, 4 st industridesign
H 70 cm Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 354 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se