Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Speglar 2 st, 1980-tal
geometriska kompositioner, signerade Ross 1981 Helsingborgs Auktionsverk
Biblioteksur, ek
Biblioteksur, ek Helsingborgs Auktionsverk
Skrivbord, valnöt, hurtsar med lådor
B: 135 cm Helsingborgs Auktionsverk
Örhängen, 1 par, baguetteslipade diamanter
ca 2,00 ct enligt uppgift. 14k guld. Stift Helsingborgs Auktionsverk
4 partier diverse
Bl a, glaskaraffer, keramik, tenn. Ej genomgånget, skador och nagg kan förekomma. Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se