Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Planscher, 13 st, fågelmotiv
bla von Wright och Bror Hallberg, oinramade. 38x29 cm Helsingborgs Auktionsverk
Parti skedar mm bl a silver
Parti skedar mm bl a silver Helsingborgs Auktionsverk
Fåtölj med fotpall, läder och kanvas, dansk deisgn
Stomme i bok Helsingborgs Auktionsverk
Christian Koivumaa. "Domherre"
Akvarell. 42x32cm Helsingborgs Auktionsverk
Jean-Marie Brisson. Litografier, 2 st
Abstrakt figur. Carborundum, 24/75 samt Abstrakt figur. Carborundum, 56/75. Ramarnas storlek 75 x 60 cm Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se