Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realised prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Pokal
CG Hallberg, Stockholm 1903. Silver med hänklar av vildsvinsbetar, tre kulfötter. Gravyr "Hederspris vid G.F.R.K. Ryttarfest 14-16 Ap 1905 Prisridning 2dra Pris. Skänkt af Hofjuvelerare Hallberg". Smärre lagning, buckla på fot. Helsingborgs Auktionsverk
Väggur, gustavianskstil, förgylld
Väggur, gustavianskstil, förgylld Helsingborgs Auktionsverk
Ostkupor 4st
Proveniens Daisy och Torsten Ingelsson Helsingborgs Auktionsverk
Stolar, ett par, gustaviansk stil, gråmålade
1800-tal Helsingborgs Auktionsverk
Mattallrik och 3 assietter, Berså, Stig Lindberg, Gustavsberg
smärre slitage Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se