Cartier 'Colisee'. Dameur i forgyldt sterlingsølv med lys skive, 1990'erne

Damearmbåndsur fra Cartier, model Colisee, ref.nr.: 590002, i urkasse af forgyldt sterlingsølv, lys skive med romertal, mineralglas, monteret med senere læderrem med forgyldt spænde, quartz urværk. Ø. 24 mm. fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.Vejle
DK
DK
DK
690 GBP
Tracking Pixel

Maximize the exposure of your upcoming auction on Barnebys today!