KARMSTOL
KARMSTOL

KARMSTOL

51 GBP

ALLMOGE, 1800-TAL FACK I SITSEN H91XB50XD52CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
51 GBP

Tema allmoge karmstol

Tema allmoge karmstol

1,024 GBP

Karmstol. Omkring 1820.

Karmstol. Omkring 1820.

532 GBP

KARMSTOL, barock, 16/1700-tal.

451 GBP

KARMSTOL, barock, 17/1800-tal.

352 GBP

Karmstol. 1800-talets slut.

Karmstol. 1800-talets slut.

312 GBP

Karmstol. Allmoge, 1800-tal.

Karmstol. Allmoge, 1800-tal.

344 GBP

Karmstol. Allmoge, daterad 1785.