Raymond Weil Freelancer. Herrearmbåndsur i stål

Herrearmbåndsur fra Raymond Weil. Model Freelancer. Ref. nr. 2770. Urkasse i stål, safirglas, two tone grå skive med stregndeiks, datovisning, indvendig lynette, riflet krone med logo, mekanisk urværk med automatisk optræk, monteret på Raymond Weil stållænke, Ø. 38 mm. uden krone, ca. indvendig Ø. 19,75 cm. Kopi af servicekvittering medfølger. Fremstår med brugsspor og mindre ridser. Komplet service september 2018. Uret gik på vurderingstidspunktet. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionalitet. København
DK
DK
DK
Tracking Pixel

Maximize the exposure of your upcoming auction on Barnebys today!