Raymond Weil 'Tradition'. Midsize dameur i forgyldt stål med gylden

Midsize damearmbåndsur fra Raymond Weil, ref.nr.: 5508-2, i urkasse af forgyldt stål (18 K gold electroplated), gylden skive med romertal, mineralglas, monteret med læderrem med originalt spænde, quartz urværk. Ø. 30 mm. Fremstår med brugsspor, rem med slid. Uret gik på vurderingstidspunktet. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.Vejle
DK
DK
DK
171 GBP
Tracking Pixel

Maximize the exposure of your upcoming auction on Barnebys today!