SLAGBORD
SLAGBORD

SLAGBORD

247 GBP

1800-TAL H77XB99XL57CM LÄNGD UTFÄLLT 188CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
247 GBP

SLAGBORD, allmoge. Dalarna. 17-1800-tal.
Slagbord. Allmoge, 1800-tal.

Slagbord. Allmoge, 1800-tal.

1,890 GBP

Slagbord Birgit Norén

Slagbord Birgit Norén

1,200 GBP

Slagbord. Allmoge, 1700-talets slut.
Slagbord. 1800-tal.

Slagbord. 1800-tal.

902 GBP

SLAGBORD, allmoge, 17/1800-tal.

739 GBP

Slagbord Birgit Norén

Slagbord Birgit Norén

705 GBP

Slagbord

Slagbord

564 GBP

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

638 GBP

SLAGBORD, allmoge, 1700/1800-tal.