Spinnrock
Spinnrock

Spinnrock

26 GBP

Västsveriges största antikhandel och loppis, med massor av retro och vintageprylar.
26 GBP

SPINNROCK

SPINNROCK

24 GBP

SPINNROCK + ALLMOGESTOL.

SPINNROCK + ALLMOGESTOL.

494 GBP

Spinnrock. 1800-talets andra hälft.
Spinnrock

Spinnrock

29 GBP

SPINNROCK, ALLMOGE

SPINNROCK, ALLMOGE

29 GBP

Spinnrock samt allmogeföremål
ALLMOGEFÖREMÅL, 3 delar.

ALLMOGEFÖREMÅL, 3 delar.

22 GBP

ALLMOGE, 4 delar, 1800-tal.

ALLMOGE, 4 delar, 1800-tal.

27 GBP

ALLMOGE, 4 delar, 1800-tal.

ALLMOGE, 4 delar, 1800-tal.

26 GBP