STÅNDSKÅP Allmoge 17/1800-tal
STÅNDSKÅP Allmoge 17/1800-tal

STÅNDSKÅP Allmoge 17/1800-tal

344 GBP

STÅNDSKÅP Allmoge 17/1800-tal, H 200, B 141, D 53 (cm), slitage, mindre maskstunget.
344 GBP

Ståndskåp, Jämtland, Hagaskolan

14,450 GBP

Dalahäst, s.k. Bodahästen, 1800-tal
H.H. PAINE, 19TH CENTURY*

H.H. PAINE, 19TH CENTURY*

7,468 GBP

Dalahäst, 18/1900-tal

4,883 GBP

Väggskåp Norge

4,500 GBP