TRÅG
TRÅG

TRÅG

38 GBP

TRÄ, ALLMOGE, 18/1900-TAL LÄNGD 56CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
38 GBP

Skänk med tråg, allmoge, daterad 1851
Pottskåp. Allmoge, 1700/1800-tal.

1,170 GBP

Pottskåp. Allmoge, 1700-tal.

Pottskåp. Allmoge, 1700-tal.

648 GBP

Tråg

Tråg

442 GBP

Tråg Birgit Norén

315 GBP

Skänk. 1800-talets mitt.

224 GBP

Tråg. Allmoge, 1800-tal.

204 GBP