TRÄSLEV
TRÄSLEV

TRÄSLEV

51 GBP

ALLMOGE, 1800-TAL LÄNGD 32CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
51 GBP

Träslev, allmoge, Lima, 1800-tal
Skålar och träslev 1800-tal

Skålar och träslev 1800-tal

45 GBP

Träslev, allmoge, daterad 1768
Träslev, allmoge, 1800-tal

Träslev, allmoge, 1800-tal

18 GBP